Darbuotojai

Puslapis atnaujintas: 2020-02-13

KLAIPĖDOS SIMONO DACHO PROGIMNAZIJOS

PEDAGOGŲ VARDINIS SĄRAŠAS

2019–2020 M. M.

Mokytojų kontaktus, el. pašto adresus galite rasti el. dienyne arba skambinti mokyklos telefonu 8 (46) 41 09 55.

Vardas, PavardėPareigybėDėstomas dalykas
Daiva MarozienėDirektorėLietuvių k.
Reda BardauskienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymuiŽmogaus sauga
Daiva ŠulcienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymuiLietuvių k.
Vaida ŽilinskienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymuiŽmogaus sauga
Zita DaugėlienėNeformaliojo švietimo mokytojaChoreografija
Eugenija ValauskienėMokytoja,
7m klasės auklėtoja,
Metodinės tarybos pirmininkė
Lietuvių k.
Lina ŠikšniuvienėMokytoja,
6t klasės auklėtoja
Lietuvių k.
Edita MiravičiūtėMokytoja,
6Σ klasės auklėtoja,
Metodinės grupės pirmininkė
Lietuvių k.
Laima DromantaitėMokytoja,
7d klasės auklėtoja
Lietuvių k.
Ina StrižakienėMokytoja,
7t klasės auklėtoja
Rusų k.
Natalija LisovskajaMokytojaRusų k.,
Informacinės technologijos
Gytė NorgilienėMokytoja,
Metodinės grupės pirmininkė
Vokiečių k.
Vilma BergelienėMokytoja,
5Σ klasės auklėtoja,
Metodinės grupės pirmininkė
Anglų k.
Inesa PetrėnienėMokytoja,
6b klasės auklėtoja
Anglų k.
Valerija FreitakaitėMokytojaAnglų k.
Lina ČebanienėMokytoja,
7g klasės auklėtoja
Anglų k.
Giedrė JocytėMokytojaAnglų k.
Sandra GrinkovienėMokytoja,
5c klasės auklėtoja
Anglų k.
Saulė LikpetrienėMokytoja,
8d klasės auklėtoja
Anglų k.
Agnė RamonaitėMokytoja,
8t klasės auklėtoja
Matematika
Asta MockuvienėMokytoja,
5a klasės auklėtoja
Matematika
Džiuljeta LukoševičienėMokytoja,
Metodinės grupės pirmininkė
Matematika
Diana TilvikaitėMokytojaMatematika
Ernestas ButikisMokytojasTikyba
Gražina JokšienėMokytoja,
5b klasės auklėtoja
Etika
Nijolė KvaščevičienėMokytojaIstorija,
pilietinės visuomenės pagrindai
Loreta VaivadienėMokytojaIstorija,
pilietinės visuomenės pagrindai
Virginija BirenienėMokytojaFizika,
Žmogaus sauga
Ingrida PeskovienėMokytoja,
8g klasės auklėtoja
Informacinės technologijos,
Muzika
Vilma NorvaišienėMokytoja,
5t klasės auklėtoja
Geografija
Auksė DapkevičienėMokytoja,
Metodinės grupės pirmininkė
Gamta ir žmogus,
Biologija
Vita ValockienėMokytojaChemija
Sigita UžporaitėMokytoja,
Metodinės grupės pirmininkė
Muzika
Audinga ZaveckaitėMokytojaMuzika
Asta KarbauskaitėMokytoja,
6a klasės auklėtoja
Technologijos
Saulius KavaliūnasMokytojasTechnologijos
Silvija AlmonaitienėMokytojaDailė,
Technologijos
Virginija DamijonaitienėMokytojaDailė
Rūta MalinovienėMokytoja,
8m klasės auklėtoja,
Metodinės grupės pirmininkė
Fizinis ugdymas
Kęstutis ŠimkusMokytojasFizinis ugdymas
Karolis MakauskasNeformaliojo švietimo mokytojasTeatro dalykai
Rita AndriulionienėMokytoja,
8a klasės auklėtoja
Lietuvių kalba,
Drama
Agnė Kazlauskienė
(vaiko priežiūros atostogose)
Mokytoja, 3a klasėPradinės klasės
Jolanta LekavičienėMokytoja, 3c klasėPradinės klasės
Vida BaltušienėMokytoja, 3t klasėPradinės klasės
Regina KairienėMokytoja, 3b klasėPradinės klasės
Asta MasiulienėMokytoja, 3m klasėPradinės klasės
Dalia ŠidlauskienėMokytoja, 4m klasėPradinės klasės
Danutė Ruigytė ZakarauskienėMokytoja, 4t klasėPradinės klasės
Inga AmbrazaitienėMokytoja, 4c klasėPradinės klasės
Eurika KontarienėMokytoja, 4d klasėPradinės klasės
Sigutė PiekienėMokytoja, 4a klasėPradinės klasės
Ieva MikštienėMokytoja, 4b klasėPradinės klasės
Žaneta NorvilaitėMokytoja, 1c klasėPradinės klasės
Valerija GaučytėMokytoja, 1b klasėPradinės klasės
Skirma EndružytėMokytoja, 1a klasėPradinės klasės
Edita TeslenkoMokytoja, 1t klasėPradinės klasės
Rimantė SimonavičienėMokytoja, 1m klasėPradinės klasės
Vaidilutė TuleikienėMokytoja, 2a klasėPradinės klasės
Vaida SkublickienėMokytoja, 2t klasėPradinės klasės
Stanislava ŠliogerienėMokytoja, 2m klasėPradinės klasės
Rita ZupkutėMokytoja, 2Σ klasėPradinės klasės
Audronė ŽilinskytėPailgintos dienos grupės pedagogė
Jurgita KazarevskienėPailgintos dienos grupės pedagogė
Aurelija MaldutienėPailgintos dienos grupės pedagogė
Ana PaulauskienėMokytojo padėjėja
Kristina JablonskienėPailgintos dienos grupės pedagogė
Danutė SungailienėMokytojo padėjėja,
Pailgintos dienos grupės pedagogė
Vaida BalčienėPailgintos dienos grupės pedagogė
Ingrida Tammi-LeistrumienėLogopedė-spec. pedagogė
Rasa VaitkuvienėLogopedė-spec. pedagogė
Eglė KubiliūtėSocialinė pedagogė
Giedrė MartinkienėPsichologė
Jurgita Platūkienė
(vaiko priežiūros atostogose)
Akompaniatorė
Žilvinas Gaubas (vaduoja Jurgitą Platūkienę)Akompaniatorius
Monika Stankevičienė (vaiko priežiūros atostogose)Neformaliojo švietimo mokytojaChoreografija
Emilija Kinčiūtė (vaduoja Moniką Stankevičienę)Neformaliojo švietimo mokytojaChoreografija
Gražvydas KontarasNeformaliojo švietimo mokytojasRobotika

KLAIPĖDOS SIMONO DACHO PROGIMNAZIJOS

NEPEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ VARDINIS

SĄRAŠAS 2019–2020 M. M.

Vardas, pavardėPareigybės pavadinimas
Regina DautarienėDirektoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams
Dalė KikilienėBibliotekininkė
Gintarė Žiguliova (vaiko priežiūros atostogose)Bibliotekininkė
Alma Sniežik (vaduoja Gintarę Žiguliovą)Bibliotekininkė, Mokytojo padėjėja
Zita StankienėRaštinės administratorė
Julija Gorelik (vaiko priežiūros atostogose)Dokumentų planavimo – koordinavimo specialistė
Daiva Andrulienė (vaduoja Juliją Gorelik)Dokumentų planavimo – koordinavimo specialistė
Valdas JankauskasInformacinių komunikacinių technologijų specialistas
Danutė SebeckytėInformacinių komunikacinių technologijų specialistė
Darius GečasElektrikas
Ričardas ŠaulysPastatų sistemos priežiūros einamojo remonto darbininkas
Valdas ŽelobovskisPastatų sistemos priežiūros einamojo remonto darbininkas
Alvyra PikelienėKiemsargė
Vida RiaukienėBudėtoja
Janina StankuvienėBudėtoja
Tatjana KolčinaValytoja
Rita VaišutienėValytoja
Emilija BakstytėValytoja
Danutė KryževičienėValytoja
Lina ČirkunValytoja
Laima ButkutėValytoja
Dalia BočkienėValytoja
Danutė ČibirienėValytoja
Aldona StankevičienėValytoja