IŠKILMINGA AŠTUNTOKŲ PROGIMNAZIJOS BAIGIMO ŠVENTĖ

Birželio 2 dieną mokykloje vyko iškilminga progimnazijos baigimo šventė. Aštuntų klasių mokiniai, jų mokytojai bei artimieji pasinėrė į gerų emocijų jūrą – peržvelgė mokyklinio gyvenimo kadrus, kuriuose atsispindėjo mokinių pirmieji žingsniai mokykloje, pagerbtos pirmosios mokytojos, brangiosios auklėtojos, prisiminti iššūkiai, neišdildomi įspūdžiai bei patirti nuotykiai. Kiekvienam baigusiajam, įteikdama Pagrindinio ugdymo programos pirmosios dalies baigimo pažymėjimą, ranką spaudė mokyklos direktorė Daiva Marozienė, jai talkino žaviosios pavaduotojos.
Šventinę nuotaiką sukurti padėjo kūrybingieji septintokai, kurie ir renginį vedė, ir grojo, ir dainavo, ir šoko. Visus pralinksmino ne dienom, o valandom garsėjanti Klaipėdoje grupė „Barzdoti vyrai“ (vadovas – Linas Švirinas). Aštuntokus taip pat sveikino ir su jais daina atsisveikino jų buvęs anglų kalbos mokytojas Gintarius Petkus. Grakščiais judesiais ir intensyviu ritmu visus žavėjo šokėjai – Morta ir Kipras. Ačiū visiems!!!