Projekto „ArtMile2019“ atgarsiai

Bendras mūsų ir Japonijos Ushiku municipaliteto Okuno pagrindinės mokyklų gamtosauginis projektas „ArtMile2019“ jau įvykdytas. Didžiuojamės puikiu rezultatu – kartu sukurta vėliava, kuri bus eksponuojama Tokijo Olimpinių žaidynių metu. Vėliavoje vyrauja dvi temos. Japonai pasirinko „Pasaulis be sienų“, o lietuviai – „Jūrų ir vandenynų ekologija“. Šį bendrą dviejų šalių moksleivių projektą aprašė Japonijos spauda, na o jo organizatoriai ir kuratoriai mūsų rezultatyvų bei produktyvų bendradarbiavimą įtraukė į gerosios patirties pavyzdžių aprašą. Neslėpsime – smagiausia buvo skaityti Japonijos moksleivių įspūdžius apie bendrą darbą. Hasegawa 6 kl.: „Kultūrų skirtumas puikiausiai atsiskleidžia tapyboje ir spalvų pasirinkime. Gera dalintis bendra žinute su žiūrovais apie pasaulį be sienų ir švarius vandenynus“.

Tikimės, kad užsimezgusi graži dviejų šalių mokinių draugystė gyvuos ir ateityje.

Mokytojos Saulė Likpetrienė ir Vilma Norvaišienė