Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Žiemos forumas 2020 – XXIX Neeilinė Asamblėja

2020 metų sausio 24-26 dienomis Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos Mokinių Tarybos pirmininkas Vincentas Daukšys dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Žiemos forume 2020 – XXIX Neeilinėje Asamblėjoje, kurios metu, kartu su atstovais iš daugiau nei 350 mokyklų, klausė pranešimų, dalijosi patirtimi ir diskutavo moksleiviams aktualiais klausimais. Taip pat darbo grupių metu turėjo galimybę pasiūlymais bei pastebėjimais prisidėti prie moksleiviams svarbių dokumentų kūrimo. Forumo metu vykusioje XXIX Neeilinėje Asamblėjoje mokyklų atstovai priėmė moksleiviams reikšmingus sprendimus, svarstydami aktualius dokumentus dėl transporto lengvatų moksleiviams, keliaujantiems tarpmiestiniais autobusais ir mokyklų tinklo optimizavimo uždarant mažas mokyklas. LMS Žiemos forumas mūsų progimnazjos Mokinių Tarybos pirmininkui buvo puiki proga pasisemti naudingos patirties, užmegzti naujų pažinčių bei išreikšti nuomonę klausimais, darančiais įtaką visiems Lietuvos moksleiviams.