Padėka ir dovanotų knygų paroda mokyklos bibliotekoje

Jūsų visų gerumas virto naujomis knygomis bibliotekoje“

Už dovanotas 152 knygas nuoširdų AČIŪ tariame dalyvavusiems Kalėdiniame projekte Dalintis ir skaityti tiesiog smagu!“:

Margaritai Š. (1A kl.); Gertrūdai I., Amelijai D., Medai P., Jonui K., Emilijai V., Austėjai B. (1T kl.); Kajui Š. (1Σ kl.); Nikoletai B. (2T kl.); Jonui Č., Rugilei N., Pauliui G., Liepai Š., Rusnei V. (2Σ kl.); Jurgiui Š., Gerdai S. (3A kl.); Kotrynai B. (3C kl.); Deimilei Š. (3T kl.); Ulai R. (4A kl.); Nojui G. (4D kl.); Skaistei – Emilijai V. (4M kl.); Jonui K., Evelinai L. (5Σ kl.); Martynui Ž., Esterai K. (5T kl.); Raidui M. (6A kl.); Ievai K., Kęstučiui M., Andželikai Z. (7D kl.); Ievai B. (7M kl.); mokyklos direktorei; pavaduotojai Redai B.; mokytojai Ingridai T.; mokytojai Rasai V.; mokytojai Editai T. ir jos 1Σ klasei; bibliotekos draugui – „Tikra knyga“ vadybininkui Sauliui V.; projekto „Antras daiktų gyvenimas“ mokytojoms Džiuljetai L. ir Astai M.

Drauge mes galime daug!

Bibliotekininkės Dalia ir Alma