Virtualus susitikimas su LR ambasadoriumi Japonijoje

Ar teko kada nors bendrauti su LR ambasadoriumi, dirbančiu svečioje šalyje? Neseniai dachiečiai turėjo tokią galimybę. Vieną ankstų rytą būrelis mūsų mokyklos mokinių rinkosi į tiesioginę telekonferenciją su LR ambasadoriumi Japonijoje Gediminu Varvuoliu ir projekto „ArtMile2019“ partneriais. Abiejų šalių moksleiviai betarpiškai bendravo ir su diplomatu, ir tarpusavyje. Japonai pristatė Naujųjų metų šventimo tradicijas, na o ambasadorius G. Varvuolis, sulaukė klausimų apie lietuvio gyvenimą bei diplomato misiją tekančios saulės šalyje. Dachiečiai domėjosi, ar skiriasi Lietuvos ir Japonijos moksleiviai ir, ar sunku išmokti japonų kalbą. Pristatę jau atliktus darbus bendrai kuriamoje vėliavoje ir aptarę gamtosauginius klausimus, grįžome prie kūrybinių veiklų.

Mokytojos Saulė Likpetrienė ir Vilma Norvaišienė