Teatrinukų kūryba

Teatras – kolektyvinis menas, todėl ir karantino sąlygomis, kai tenka dirbti kiekvienam prie savo kompiuterio ekrano, 5t klasės teatrinukai su savo auklėtoja, teatro mokytoja Rita, kūrė bendrus darbus: metų teatrinukų nominacijas, kitokias teatro pamokas, „Teatralaiškį“ – tikrą klasės laikraštį, kuriame klasės redaktoriai, korespondentai, dailininkai, maketuotojai sudėjo įsimintiniausias klasės gyvenimo akimirkas.

Teatrinukų laikraštį galite pamatyti paspaudę čia.

Animacinį filmą „Stebuklinga Kalėdų pamoka“ galite pamatyti čia.

Vaidybinės teatrinukų metų nominacijos:

1 dalis: https://youtu.be/62gWWb63YpI 

2 dalis: https://youtu.be/xG61VbhRBAI 

3 dalis: https://youtu.be/yYNsgQsnC38

4 dalis: https://youtu.be/ho6JYopPO84

5 dalis: https://youtu.be/CIdJA_zoPwg

Teatro klasių Kaleidoskopo eglutė – 2020

Klaipėdos Simono Dacho progimnazijoje tyliai sklando Kalėdų laukimo dvasia. Kvepia imbieriniais sausainiais ir meduoliais. Iš klasių karts nuo karto suskamba kalėdinė muzika. Mokyklos vestibiulį papuošė gražuolė žaliaskarė, kurią saugo Nykštukai milžinai. Kalėdos artėja…

Mažieji teatro klasių mokiniai, teatrinukai, matydami spindinčią ir žėrinčią eglutę, nusprendė jai padovanoti savo žaisliukus, pripildytus teatrinės dvasios.

Linkime, kad ir jūsų širdys prisipildytų Kalėdų laukimo.

Gražių visiems švenčių!!!

Kalėdinės teatrinės staigmenos Jūsų laukia paspaudus ant kiekvienos klasės žaisliuko.

Veikėjų charakterių kūrimas

Jubiliejiniam Teatro klasių festivaliui 4t klasės mokiniai nusprendė sukurti spektaklį pagal Vytauto V. Landsbergio pjesę „Pelytė Zita“. Spektakliui sukurti skirtas dramos pamokų ciklas: pjesės skaitymas, pjesės analizė, veikėjų aptarimas ir pasirinkimas, etiudų kūrimas, veikėjo charakterio kūrimas.

2020-12-03

Dramos pamoka „Veikėjų charakterių kūrimas“, 4t klasė

Teatro mokytoja Rita Andriulionienė

„Halloween Moliūgų konkursas – 2020“

Artėjant šiurpiausiai metų nakčiai „Mokinių lyderių klubas“ pakvietė progimnazijos mokinius sudalyvauti „Halloween Moliūgų konkurse“.

Burtų keliu buvo išrinkti 4 laimingieji, kuriems bus padovanoti pakvietimai į kino teatrą. Siaubinga Helovyno laimė nusišypsojo Karoliui M. (2c), Marijai Z. (8d), Godai S. (4b) ir Adelei M. (4c).

Dėkojame visiems, kas išdrįso sudalyvauti konkurse ir atsiuntė savo išskaptuotų Helovyno Moliūgų nuotraukas.

Konkurso dalyvių darbus rasite paspaudę čia.

Loterijos laimėtojų išaiškinimą rasite paspaudę čia.

-M.L.K.-

Helovynas progimnazijoje

Helovyno linksmybės 2020 metais progimnazijoje šiek tiek kitokios. Atsižvelgiant į ypatingą situaciją viskas vyko šiek tiek ramiau ir subtiliau. Norėdami sukurti šventinę nuotaiką „Mokinių lyderių klubo“ nariai progimnazijos vestibiulyje sukūrė Helovyno instaliaciją. Visi norintys buvo kviečiami dalyvauti Moliūgų konkurse. Paskutinę dieną prieš atostogas buvo paskelbta akcija „Iškeisk uniformą į Halloween kostiumą“.

Dalinamės akcijos „Iškeisk uniformą į Halloween kostiumą“ dalyvių nuotraukomis.

Mokslo metų pradžios šventė

2020 metų Rugsėjo 1-osios šurmulys buvo šiek tiek kitoks nei įprasta. Šventiniai susitikimai, pirmosios pamokos, atsižvelgiant į saugumo ir srautų reguliavimo reikalavimus, atskirose klasėse prasidėjo nuo ankstaus ryto ir tęsėsi iki vakaro.

Į bendrus renginius priešais mokyklos šimtametes arkas, Kuršių aikštėje, buvo pakviesti tik pirmųjų klasių mokiniai ir jų tėveliai. Skirtingoms klasių grupėms net du renginius naujiesiems progimnazijos mokinukams organizuoti gelbėjo Teatro klasių ir Mokinių lyderių klubo (-M.L.K.-) mokiniai.

Pažymėjimų įteikimo šventė

2020 m. birželio 19 d. S. Dacho progimnazijos aštuntokai turėjo galimybę gyvai susitikti ir atsisveikinti su mokykla, mokytojais bei bendraklasiais. Jiems buvo įteikti aštuonių klasių baigimo pažymėjimai. Šventė, atsižvelgiant į karantino saugumo reikalavimus, buvo organizuota lauke, Kuršių aikštėje. Skambėjo sveikinimo ir padėkos žodžiai, muzikinius kūrinius paruošė septintokai Motiejus B. (7g) ir Maksas Sh. (7t). Kipras K. (7t) su savo partnere Mata K. iš Rumunijos padovanojo pramoginį šokį „Jive“. Visiems aštuntokams nuo septintų klasių mokinių ir mokyklos buvo įteikti simboliniai vėjo malūnėliai, simbolizuojantys prabėgančią vaikystę. Renginį organizuoti pagelbėjo Mokinių lyderių klubo (-M.L.K.- ) nariai.