Svarbi informacija

Iki 2021 m. sausio 31 dienos 1–8 klasių mokiniams ugdymas bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

„Parkūro kiemelio“ atidarymas

2019 m. spalio 2 d. progimnazijoje oficialiai atidarytas „Parkūro kiemelis“. Atidarymo juostelę perkirpo pats Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir mokyklos direktorė Daiva Marozienė. Mokinių lyderių klubas paruošė šmaikštų teatralizuotą sportinį pasveikinimą-pasirodymą. Parkūro treneris Osvaldas pirmasis išbandė aikštelę parodydamas savo šou programą, vėliau savo jėgas išmėginti buvo pakviesti ir kiti progimnazijos mokiniai.

Daugiau informacijos spaudoje:

https://www.ve.lt/naujienos/sportas/miesto-centre-duris-atvere-parkuro-aikstynas-1738924/

„Parkūro kiemelio“ įrengimo vaizdo įrašas:

2020–2021 m.m. mokinių atostogos:

Rudens atostogos2020 m. spalio 26 d.–spalio 30 d.
Žiemos (Kalėdų) atostogos2020 m. gruodžio 23 d.–2021 m. sausio 5 d.
Žiemos atostogos2021 m. vasario 15 d.–vasario 19 d.
Pavasario (Velykų) atostogos2021 m. balandžio 6 d.–balandžio 9 d.

Klaipėdos krašto diena

Istorijos pamoką ne iš vadovėlių mokėsi 8t ir 6t klasių mokiniai, sausio 15-ąją dalyvaudami renginyje Klaipėdos krašto sukilimui atminti. Prie paminklo žuvusiems sukilėliams Skulptūrų parke buvo prisiminti tų dienų įvykiai, dar kartą išgirstos sukilimo organizatorių ir dalyvių pavardės. Atminimui skirtos salvės paskatino nepamiršti savo krašto istorijos.

Mokytojos L. Vaivadienė ir N. Kvaščevičienė

MINDSTORMS LEGO robotų konstruktorių varžybos

Sausio 19 d. Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre vyko respublikinės moksleivių MINDSTORMS LEGO robotų konstruktorių varžybos moksleivių saviraiškos taurei laimėti. Varžybose mokiniai turėjo pristatyti projektus apie kosmosą, rasti sprendimus ir pasiūlymus, kaip pagerinti gyvenimo kokybę, maitintis ir pramogauti. Mokiniai jėgas išbandė ir robotų programavime bei praktinėse užduotyse. Moksleivių programuoti robotai turėjo įveikti įvairias įsivaizduojamas kliūtis ir užduotis. Varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos komandos: „Lyderiai“ (Herkus Zibalis, Paulius Zibalis, Julius Aleksandrovas, Matas Stasius), „Sigma“ (Nojus Julijus Rasčiauskas, Emilijus Jackus), M.D. REAL (Tauras Liuga, Ugnius Liuga).
Komanda „M.D. REAL“ bendroje komandinėje įskaitoje laimėjo I-ąją vietą ir tapo turnyro čempionais. Sveikiname!

Vadovas Audrius Česnelis