Mielieji,

Tėvynė neatskiriama nuo žmogaus esmės. Ji yra ta duotybė, kurioje žmogus gali suvokti savo būties prasmę ir siekti sąmoningumo.

Vydūnas

Pasitikime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį gražiais ir prasmingais darbais,
išsaugokime tautos atmintį, gerbkime ir mylėkime kiekvieną. Su Švente!

Direktorė Daiva Marozienė

Pasveikinkim vieni kitus!!!

Pasveikinkime ir pakvieskime vieni kitus kartu švęsti NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS ŠIMTMEČIO šių metų vasario 16 dieną Klaipėdos Atgimimo aikštėje. Šventės metu S. Dacho progimnazijos mokiniai išdalins net 1000 geltonų, žalių ir raudonų pėdučių su savo palinkėjimais šventės svečiams. Renginio pradžia 12:00 val.

Projektas „Dainuoju Lietuvą“

„Dainoje tautos dvasia“ – rašė Vydūnas. Džiaugiamės vasario 12 dieną vykusiais baigiamaisiais projekto „Dainuoju Lietuvą“ renginiais, skirtais Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Juose skambiomis dainomis Lietuvą sveikino pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos (1b, 1c, 1m, 1t, 2b, 2m, 2t, 3b, 3c, 3m, 3t, 4m).

Prašome paspausti ant nuotraukos:

Sveikiname pradinių klasių mokinius!

Džiaugiamės mūsų pradinių klasių mokiniais, kurie puikiai baigė 2017/2018 m.m. I pusmetį ir gavo „Sėkmiuko“ ženkliukus:
1a: Aistė Narutavičiūtė, Lukas Ignatov
1b: Martynas Bučkus, Goda Charlamova, Kornelijus Jackus, Kotryna Mačernytė, Smiltė
Rakauskytė, Goda Stirbytė
1c: Arianas Eismontas, Ignė Galvanauskaitė, Gražvydas Miknys, Austėja Paulauskytė, Liepa Pinikaitė, Liepa Sarulytė
1m: Augustas Bachmatavičius, Gabrielė Bražaitė, Samanta Ežerskytė, Elzė Kairytė, Luknė Kazlauskaitė, Emilija Laureckytė, Rūta Rizvanavičiūtė
1t: Kristina Mockutė
2a: Toma Aleksandrovaitė, Liucija Čėsnaitė, Viltė Garuckaitė, Aušrinė Ilgauskaitė, Mykolas Lučka, Benas Petryla
2d: Urtė Adomavičiūtė, Vėtrūnė Adomavičiūtė, Gabija Saveikaitė, Adomas Vaitkus
2c: Tautvydas Jonaitis, Mykolas Rastenis, Rugilė Taurinskaitė
2m: Monika Bartkėnaitė, Eglė Butenytė, Justė Gaidukevičiūtė, Ema Vitkutė
2t: Lukrecija Aleksandravičiūtė, Ugnė Kurklinskaitė
3a: Ieva Murauskaitė, Austėja Ušinskaitė
3b: Lukas Bliadze, Elžbieta Gabija Mažūnaitė
3c: Jokūbas Norkus, Aidenas Tamoševičius
3m: Evelina Liubčuk, Džiugas Pužauskas, Ema Zmulskytė
3t: Adelė Turskytė, Roneta Valiukaitė
4d: Milda Vainilavičiūtė
4m: Gabrielė Beata Štaraitė
4t: Fausta Rudytė, Julija Vanagaitė

Seminaras „Inovatyvūs mokymo metodai anglų kalbos pamokose“

Vasario 7 d. mūsų mokykloje buvo organizuotas seminaras Klaipėdos miesto anglų kalbos mokytojams „Inovatyvūs mokymo metodai anglų kalbos pamokose“. Oxford leidyklos atstovė Baltijos Šalims Miglė Ogorodnikovienė pristatė anglų kalbos mokytojams inovatyvius mokymo metodus. Seminaras buvo labai naudingas, džiaugiamės, kad mokytojai galėjo įgyti naujos patirties mūsų mokykloje. Tikimės, kad tai taps gražia tradicija ir susitikimus su Oxfordo leidyklos lektoriais organizuosime nuolat.
Dėkojame lektorei Miglei Ogorodnikovienei ir visiems seminaro dalyviams.

Anglų kalbos konkursas „Spelling bee“

Mūsų mokykla glaudžiai bendradarbiauja su Oxfordo Universiteto leidykla. Tęsdami kasmetinę tradiciją, vasario 7 d. mokykloje organizavome anglų kalbos konkursą „SPELLING BEE“ Klaipėdos miesto septintų klasių mokiniams. Konkurso metu paaiškėjo, kas geriausiai geba pasakyti žodžius paraidžiui. Mokinius pasveikino ir užduotis mokiniams pateikė atstovė OUP Baltijos šalims Miglė Ogorodnikovienė.

Konkurse dalyvavo „Versmės“, Tauralaukio, Martyno Mažvydo, „Sendvario“, Liudviko Stulpino, Simono Dacho, Prano Mašioto, Liudviko Stulpino, „Pajūrio“ progimnazijų mokiniai. Nugalėtojais tapo:
I vieta – „Sendvario“ progimnazijos 7 kl. mokinys Titas Ivoška
II vieta – „Sendvario“ progimnazijos 7 kl. mokinys Lukas Laurinaitis
III vieta – Prano Mašioto progimnazijos 7 kl. mokinė Eva Donielaitė
Sveikiname nugalėtojus!

KINGS komanda sveikino mokyklos mokinius

Vasario mėnesį tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas ir nuoširdžiai kartu džiaugiasi rudens semestro finalistų pasiekimais!
KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose.
Sveikiname šauniuosius finalistus.
Kiekvienas finalistas gavo atitinkamo lygmens diplomą, čia galite daugiau sužinoti apie diplomus: www.kings.lt/page/duk. Taip pat pranešame, jog registracija į pavasario semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės internetu dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose kovo 12–30 dienomis visiškai nemokamai!
Džiaugiamės sėkmingai pasibaigusiu KINGS rudens semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatiniu bendruomenės augimu ir pažanga. Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais kingsiečiais!